PAKKET STAAT ONDERAAN DEZE PAGINA!
Er is bij PUURR geen verplichte afname, u kunt PUURR producten bestellen en erop uw eigen manier mee werken, maar wilt u volgens het PUURR Rituelen gaan werken dan is er wel een verplichte volgorde van de basis trainingen:
Stap1: Product kennis en info PUURR
Stap2: U besteld
minimaal het PUURR Salon Basic
starterspakket.
Deze is
incl. PUURR ZeN Massage Training. U komt op training
(verplicht) en ontvangt de trainingsfilm.
Stap3: U besteld het Skin Improvement pakket. Deze is incl. PUURR behandelingsmethode training (niet verplicht) en ontvangt de trainingsfilm.
Nu ook een keuze in stap 3: Expert biopeeling met aanschaf van het PUURR salon expert pakket!
Daarna kunt u ev. de andere trainingen van de diverse rituelen gaan doen. Sommige hebben een verplichte training bij ons in de trainingsstudio. Maar er zijn ook rituelen die u aan de hand van de trainingsfilm kunt gaan doen.
U besteld het pakket van de desbetreffende training. En ontvangt daarbij altijd de trainingsfilm. Pakketten zijn dus incl. training!
Werkt u al met PUURR en wilt u later aan de trainingen deelnemen dan dient u ook eerst het PUURR Salon Basic pakket te bestellen. Dit pakket bevat voornamelijk kleine verkoop verpakkingen, zodat er klein gestart kan worden. Mocht u dus dubbele producten hebben dan kunt u deze ook verkopen!
Is het meer dan 1
jaar geleden dat u producten besteld heeft.
Dan dient u voordat u weer deel kan nemen aan trainingen,
minimaal het PUURR Salon Basic pakket opnieuw te bestellen. En
het desbetreffende pakket
van de training. Dit om zo exclusiviteit voor PUURR Salons te
garanderen!
Trainingsdagen : (voorlopige data’s, wijzingen voorbehouden) Is een training vol dan komt er een datum van training bij, als het mogelijk is in dezelfde maand. Rood = Training volgeboekt. Per training dienen er zich minimaal 4 personen te hebben aangemeld anders kan de training geannulleert worden en wordt deze verschoven naar volgende data!
Bij annulering binnen 2
weken voor aanvang training, wordt 50% Trainingskosten in
rekening gebracht! á € 75,00 ex.
Bij annulering
binnen 1 week voor training wordt er 100% berekend €
150,00
ex.
Als er maar 1
persoon overblijft gaat de training niet door. Of moet worden
omgezet naar een privetraining!
I.V.M VERHUIZING MEDIO JUNI/JULI 2021 ZIJN ER TRAINJNGEN EN WORKSHOPS TE PLANNEN T/M MEI 2021
VANWEGE CORONA STAAN ER WEINIG GEPLANDE DATA'S. HEEFT U INTERESSE IN EEN WORKSHOP OF TRAINING GEEF U DAN OP VIA MAIL EN WE PLANNEN EEN DATA. LET WEL ER MOETEN MINIMAAL TWEE DEELNEMERS ZIJN!
MAMA RITUEEL
Training is bij dit Ritueel niet verplicht, u kunt al aan het werk met de uitgebreide trainingsfilm!
Op deze dag geven we een demo Mama Rug massage
& Mama Voetreflex massage.
Vervolgens kunt u op elkaar oefenen.
De dag begint om 10:00u. vanaf
9:30u. staat Koffie/Thee met lekkers voor u klaar.
Voor de lunch wordt gezorgt de workshop zal om ongeveer 15:00u.
afgelopen zijn.
U ontvangt een certificaat van uw deelname.
Training in PUURR Studio
in Rotterdam : (gratis bij pakket )
(Min. 2 pers./max.
6 pers.) 10:00-16:00u.
Opgeven via info@puurr.eu
Liever een prive training dan
kan dat.
Kosten € 150,00 ex. Een prive
training bij u in de salon kan ook dan komt er € 0,24 per
kilometer bij !
Route info naar PUURR Skin Care studio